Wiele wydarzeń – mały skrót

Czas nada pędzi jak szalony, a moja doba do tej pory się nie wydłużyła… Czasami mam ochotę się zatrzymać i poleniuchować ale kiedy nawet zdarza się ku temu okazja gdzieś obok dzieje się tyle interesujących rzeczy że aż żal je ominąć – dla tego pędzę nadal.

Sielinko – jedne z najsympatyczniejszych, najfajniej zorganizowanych zawodów na jakich byłam. Były to drugie zawody Ha i zarazem urodziny R dla tego w ramach “prezentu” chłopaki startowali razem. Udało im się zgarnąć I miejsce w Dog Dartbee, IV miejsce w Long Distance, IV miejsce w Time Trialu i bodajże IV w Super Mini Distance a zarazem II miejsce w klasyfikacji ogólnej całych zawodów.

Wrocław i DCDC – te zawody wspominam bardzo hmm wylewnie w dosłownym tego słowa znaczeniu 🙂 Błotne maseczki na całym ciele i dużo wody – nie to niestety nie spa, a obraz weekendu podczas którego Hachiko gonił talerzyki we Wro. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych atmosfera zawodów i ta panująca w naszym namiocie była przednia i wszyscy dobrze się bawiliśmy . Hachikowi wraz z Rafałem udało się już na ich pierwszych zawodach z serii DCDC zakwalifikować do finału krajowego w konkurencji Super Pro Toss i Fetch z czego jestem niesamowicie dumna.

Prześwietlenie – jako że Mój Mały Chłopiec skończył w tym miesiącu 18stkę postanowiliśmy mu zrobić profesjonalną sesję zdjęciową. Z obiektywem stanął nas weterynarz, Pan Marek który jest profesjonalistą. Zrobione zdjęcia wysłaliśmy wraz z rodowodem do W-wy gdzie Pani dr Blenau wpisała cieszące moje serduszko HD-A, ED 0/0 . Zrobiliśmy również kontrolnie zdjęcia na OCD – tu również śliczniutko, czyściutko. Dla zainteresowanych wpisami polecam skontaktować się z większą ilością uprawnionych wetów, nie tylko z Wrocławiem który w naszym przypadku podał bodajże 3 ceny (250 zł za wpis, 200 za wpis i 70 zł za wpis/1 zdjęcie) – my zapłaciliśmy całe 50 zł 🙂 Kto szuka nie błądzi, a niejednokrotnie zyskuje !

1003985_581060715271993_236947864_n

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s