Seminarium z Dominiką Piszczek

Będzie króciutko i zwięźle 🙂

Temat seminarium był dość zwięzły – Toss&Fetch – czyli rzuty dystansowe. Niby nic no bo ile można o tym mówić czy nawet ćwiczyć ? A jednak… Najlepsze seminarium na jakim do tej pory byłam. Omówienie regulaminów różnych federacji (USDDN, UFO,AVI, SH itp.), rozłożenie rzutu na części pierwsze, wpływ warunków atmosferycznych na lot dysku i już pod koniec seminarium było widać spore efekty. Wszystkim którzy będą mieli w przyszłości możliwość uczestnictwa w seminarium z Dominiką naprawdę polecam 🙂

Z Hachiśkowskim mamy tylko jedn “problem” – nie śledzi dysków tak jak inne psy. No cóż… jeżeli rzucało się psu w miarę ok nie można od niego wymagać tego aby spodziewał się że poleci jakaś “szmata” 🙂 Może jak kiedyś przyjdą chęci (których obecnie na frisbee brak) to zajmiemy się tym tematem.

Za jakiś czas pokuszę się o napisanie kilku słów o Ha – coraz częściej dostaję pytania na temat tego jaki jest na co dzień, jaki ma charakter. Niestety temat jest złożony tak jak  przypominające układankę origami Hachikowe uszy – muszę znaleźć dłuższą chwilę 😉 a jutro jeżeli pogoda pozwoli – spacer z wodowaniem !

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s